heart

Terasa teATRAS’ k: gegužės 31 d. – bilietų liko vos keletas, šansas – birželio 7 d. SKELMBIAMA PROGRAMA!

calendar
2024 gegužės 16D.

Kada paskutinį kartą vakarojai… ant stogo? Ar jau turi bilietą gegužės 31 d. vakarui, nes jų liko tik tau ir tavo draugams. Pirmą kartą istorijoje Jūsų laukia „Terasa teATRAS’ k“ ant Alytaus teatro stogo. Muziką, poeziją, kiną, vyną ir brusketas degustuojame gegužės 31 dieną 19 val. Būkite pirmieji šio išskirtinio renginio dalyviai ir vasarą pasitikite unikalioje vietoje. O jeigu ne – susitinkame birželio 7 d., skelbiame bilietų pardavimo pradžią ir ... programą.

Primename, jog gegužės 31 d. 19 val. Jūsų laukia: svaigus muzikos, poezijos, kino ir skonių vakaras, kuriame degustuosime ne tik profesionalių džiazo atlikėjų Tado ir Agnės Pasaravičių muziką, išskirtinio skonio Alytaus rajone gaminamus „Miella vyninė“ vynus bei šefų specialiai jam sukurtas skaniąsias įvairaus skonio brusketas, bet ir turėsite unikalią galimybę aukcione įsigyti alytiškio, menininko, fotografo a.a. Zenono Bulgakovo ir jo draugų menininkų darbų.

Žymus ne tik Alytaus, bet ir visos Lietuvos fotomenininkas, Alytaus garbės pilietis Z. Bulgakovas gegužės mėnesį būtų minėjęs savo garbingą 85-erių metų sukaktį. Menininko šeima ir iniciatyvūs alytiškiai, renginio organizatoriai vakaro metu kvies namo grįžti… netuščiomis ir taip prisidėti įgyvendinant svajonę – įamžinti kūrėjo atminimą. Vakaro metu mankštinsime ir protus –  jėgas išbandysime populiariame Kahoot žaidime, o mėgstančių ilgiau naktinėti, lauks ir naktinis kino seansas.

Durys atidaromos 19 val. Renginio pradžia 19.15 val. Renginio pabaiga 24 val.

Bilieto kaina 35 Eur (į kainą įskaičiuota programa ir vyno bei užkandžių degustacija). Vietų skaičius ribotas.

Bilietus galite įsigyti: https://kakava.lt/pirkti-bilietus/8122/15000

***

Birželio 7 d. 19 val. - antrasis stogą raunantis renginys ant Alytaus miesto TEATRO stogo pasiilgusiems jaukių vasaros vakarų.

Jūsų laukia susitikimas su žavingu fleitininkės Monikos Ryškutės-Žimailės ir pianistės Godos Palskytės-Mineikienės duetu. Atlikėjos kvies mėgautis širdį glostančiais, vienas už kitą gražesniais, iš pirmo garso atpažįstamais kūriniais. Koncertas rengiamas drauge su Kristupo festivaliu. 

Eiles skaitys puikiai pažįstamas Alytaus miesto teatro aktorius, 2024 m. Alytaus miesto jaunasis menininkas Povilas Adomaitis. (skaitymus finansuoja Alytaus miesto savivaldybė)

Taip pat degustuosime išskirtinio skonio Alytaus rajone gaminamus „Miella vyninė“ vynus bei šefų specialiai jam sukurtus užkandžius, proto jėgas išbandysite Kahoot žaidime, o mėgstančių ilgiau naktinėti, lauks ir naktinis kino seansas.

Pasinerk į degustaciją ir ATRAS’ k: vakaro jausmus, skonius, garsus ir kvapus, kurie užgniauš kvapą nuo pat pirmos minutės ir nukels į naktinio gyvenimo šurmulį jaukioje ir stogą raunančioje terasoje. Susitinkame degustuoti gaivų vėjo dvelksmą vakarėjančio miesto fone.

Durys atidaromos 19 val. Renginio pradžia 19.15 val. Renginio trukmė (iki 24 val.)

Bilieto kaina žmogui iki birželio 1 d. 25 Eur, vėliau – 35 Eur (į kainą įskaičiuota programa ir vyno bei užkandžių degustacija). Vietų skaičius ribotas.

Bilietus galite įsigyti: https://kakava.lt/pirkti-bilietus/8204/15150

Renginio organizatoriai: AMT ir TSF