heart

Verslas myli kultūrą

AB „Volfas Engelman“. Nealkoholinis
Lietuviškos tradicijos įmonė kuria aukščiausios kokybės gėrimus, remiasi savo istorine patirtimi ir tradicijomis nuo 1853 m. Šiemet švenčianti 170 metų jubiliejų įmonė yra dažnas kultūros ir sporto renginių partneris Lietuvoje, taip pat jau keletą metų remia Alytaus miesto teatro festivalį COM•MEDIA, labdaringą renginį „Žalia vakarienė“ ir Alytaus miesto šventę.
alytus logo
Įmonės puslapis
AB „KAUNO GRŪDAI“
Tai viena didžiausių Lietuvos maisto produktų gamybos bendrovių. Jos istorija siekia 130 metų. Greitai paruošiamų produktų ir ekstruduotų pašarų gamyklas Alytuje turinti bei toliau aktyviai mieste savo veiklą plečianti bendrovė priklauso vienai didžiausių Baltijos šalių regiono žemės ūkio ir maisto gamybos įmonių grupių „Linas Agro Group“. Jos gamybos grandinėje – maistas nuo lauko iki stalo.
alytus logo
Įmonės puslapis
UAB “Aradas”
tai sparčiai auganti, inovatyvi įmonė, gaminanti ir sėkmingai parduodanti kompozito / PVC / aliuminio langus, duris ir fasadus. Pajėgumai bei aukštų standartų atitiktys leidžia patenkinti ir stambiausių klientų poreikius. Tačiau įmonė skiria vienodą dėmesį visiems, nes kiekvienas užsakymas yra svarbus.
alytus logo
Įmonės puslapis
„Alita“
„Alita“ – 60-ąjį jubiliejų šiemet švenčianti putojančio vyno, brendžio, kokteilio ir kitų gėrimų gamybos pradininkė Lietuvoje. Nuo 1963 metų Alytuje veikianti „Alita“ yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Jos pagaminti gėrimai keliauja į 43 šalis, o nuolat modernizuojama „Alitos“ gamyklos įranga leidžia užtikrinti aukščiausius gaminių kokybės standartus. „Alitoje“ dirba daugiau kaip 200 atsidavusių bei savo darbą puikiai išmanančių alytiškių, iš kurių dalis „Alitoje“ skaičiuoja daugiau nei 30 metų.
alytus logo
Įmonės puslapis