heart

Tėčiams skirta šventė „Tėtis irgi yra sūnus“

calendar
2024 birželio 1D.
clock
12:00
location
Alytaus Jaunimo parkas
people
Skirtas: Visiems
Renginys nemokamas


Ar kada nors pagalvojote, kad kiekvienas Tėtis yra sūnus? Ar pagalvojote, jog senelis yra Tėčio Tėtis, o prosenelis Tėčio Tėvelio Tėtis ir taip toliau... Koks svarbus yra vaikų ryšys su Tėčiu. Ir kaip vis dar mažai apie tai kalbame, nes daug šnekėti juk „nevyriška“.

Šalin visus mitus! 

Neseniai pasveikinę Mamas ir paminėję Šeimos dieną, padovanokime birželio pirmąsias dienas Tėčiams, Tėčių Tėčiams, seneliams, vaikams, anūkams ir, žinoma, nuostabiosioms Mamoms. 

Kviečiame visus alytiškius ir miesto svečius į pirmąją didžiąją Tėčių šventę – „Tėtis irgi yra sūnus“. 

Šventė įvyks birželio 1-ąją 12 val. Alytaus jaunimo parke.

Renginio globėjas Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

O renginyje jūsų lauks muzikinė vaikų programa, pašnekesiai su žinomais Tėčiais ir jų vaikais, linksmybės su Kapitonu Flintu (13 val.), pažintis su Džiunglių žmogumi Gerardu Paškevičiumi ir jo egzotiniais augintiniais, įvairių sporto šakų varžybos. Ir tai dar ne viskas.... Renginio metu turėsite galimybę apžiūrėti unikalią „Muziejaus ant ratų“ ekspoziciją, 12.15 val. dalyvauti Alytaus kraštotyros muziejaus edukacijoje-dirbtuvėse „Aitvarai“ (būtina išankstinė registracija el. p. monika.burbe@alytauskc.lt. Vietų skaičius ribotas), 12, 13 ir 14 val. – interaktyviuose Energetikos ir technikos muziejaus moksliniuose eksperimentuose, pasivaikščioti su miškininku, knygos apie tėvą ir sūnų „Jurgelis miškauja“ autoriumi Raimundu Ereminu, 13.15 val. stebėti vyksmą BMX dviračių erdvėje, o  13.30 val. – šunų mylėtojų klubo BOSKO šunų pasirodymą. 
Šventėje laukiami ir grilio virtuozai, kurie Grilio zonoje kartu su šeima iš atsineštų produktų galės pasigaminti firminį patiekalą ir jaukiai papietauti.

Šventinio renginio pabaigoje susirinkusiųjų lauks muzikinės grupės „8 KAMBARYS“ koncertas.

Ateikite, Tėčiai, seneliai, vaikai ir mamos, pažadame – bus smagu. Kartu neužmirškite pasiimti pledų ir pikniko krepšių, kamuolių ir kitų linksmybėms būtinų daiktų. 

 LAUKIAME JŪSŲ!

Komunikacijos skyriaus informacija