heart

Spektaklis „PROFESORIAUS KLASTINGAS TIRPALAS“ (N-18)

calendar
2024 gegužės 29D.
clock
19:00
location
Rotušės a. 2, Alytaus miesto teatras, didžioji salė
people
Skirtas: Suaugusiems
Pirkti bilietus

Kitoks teatras pristato svaiginančią komediją „PROFESORIAUS KLASTINGAS TIRPALAS“

Režisierius: Ričardas Vitkaitis
Vaidmenys:
Profesorius: Andrius BialobžeskisNerijus Gadliauskas
Profesoriaus asistentė: Eglė MikulionytėIlona Kvietkutė
Gatvės šlavėjas: Džiugas SiaurusaitisAinis Storpirštis
Šlavėjo žmona / (ne) graži moteris: Lina Rastokaitė / Oneida Kunsunga
Akademikas / poetas: Nerijus GadliauskasAinis Storpirštis

Trukmė: 1 val. 40 min.
Bilietai: nuo 30 €

Bilietus platina teatro kasa ir Bilietai.lt.

DĖMESIO! Po 3 skambučio vėluojantys žiūrovai į salę neįleidžiami.

 Ši cheminė istorija, lyg nuožmusis Bermudų trikampis, Jus iškart įtraukia į savo paslaptingus gniaužtus. Entuziazmu kunkuliuojantis Profesorius visa galva ir net visu kūnu pasineria į  ekstremalius tyrimus su alkoholiu. Diena iš dienos laboratorijoje jis tiria šio sukto gėralo poveikį  ir bando neutralizuoti jo poveikį, drąsiai eksperimentuodamas su personažais. Komedijos režisierius Ričardas Vitkaitis tikina, kad spektaklis nemoralizuoja ir negydo  – į suvokimą keliaujama lengvo humoro keliu.  “Garantuoju, „Klastingas tirpalas“ žiūrovui atskleis tiek atpažįstamų situacijų, kad net oda pašiurps iš juoko“.

Nori sužinoti, prie ko priveda tirpalo C2H5OH+H2O vartojimas? Pažiūrėk spektaklį!

Komedija universali ir subalansuota tiek vyrams, tiek moterims! Bet jei esate silpnų nervų, dėl visa ko, pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku.

Atlikėjai apie spektaklį:

Andrius BIALOBŽESKIS

            – Kas dėjosi galvoje, pamačius „Klastingo tirpalo“ scenarijų?

– Pirma mintis – kad bus labai įdomu: įdomi, nedaug nagrinėta ir labai žaisminga forma pateikta tema. Įvertinant iškalbingą Lietuvos statistiką, teigiančią, kad čia išgeriama alkoholio vos ne daugiausiai pasaulyje, manau, žiūrovų tikrai netrūks.

            – Ar turi reikšmės aktorių kolektyvas, su kuriuo dirbate?

– Be abejo, teatras – kolektyvinis menas, ir vienas tu čia nieko nesukursi. Kolektyvas labai svarbu!  Turiu pripažinti, kartu patyrėme labai malonių kūrybinių atradimų. Aš dėl to labai džiaugiuosi.

Džiugas SIAURUSAITIS

 – Kaip įsivaizduojate „Klastingo tirpalo“ žiūrovą?

-Nerekomenduočiau vaikams iki 18 metų, nes nesupras. Komediją giliau suvoks turintieji gyvenimiškos patirties – tie, kurie jau yra pabuvoję situacijose, kurios vaidinamos komedijoje. Manau, kad spektaklį supras ir absoliutūs abstinentai, jie juk abstinentais tapo ne šiaip sau, o dėl tam tikrų priežasčių.

            – Pridurkite, dar ką nors.

-Komedija yra komedija, ir nieko tu čia daugiau nebepridursi. Vaidinamos situacijos lengvai atpažįstamos, o vienas svarbiausių komedijos elementų – atpažįstamumas. Esu tikras, kad žmonės arba patys susitapatins su personažais, arba pamatys juose draugą, kaimyną ar giminaitį.

Lina RASTOKAITĖ

            – Kokia pirmoji mintis persmelkė perskaičius scenarijų?

-Atrodo, kiek daug įvairiausių juokingų, fainų, bet kartu ir slogių išgėrusių žmonių daromų nesamonių. Žiauriai dviprasmiška tema.

            – Ar aktualus šis spektaklis dabarties žmogui?

-Alkoholio tema aktuali per amžių amžius, kol žemėje bus vartojančių alkoholį, tol ši tema nepraras populiarumo. Kol bus pasauly nuodėmės, tol bus ir šitas spektaklis.

Eglė MIKULIONYTĖ

            – Ar ilgai gyvuos komedija „Klastingas tirpalas“?

-Turi gyvuoti, nes ji, režisieriaus deka,  visiems lengva, šilta ir žmogiška. Tad nuo pirmų akimirkų susitapatini su charakteringuoju Porfesoriumi ir pasineri į klastingo tirpalo ir būrelio veikėjų eksperimentinę kelionę…