heart

Kaziuko mugė

calendar
2024 kovo 16D.
clock
10:00
location
Rotušės a. ir S. Dariaus ir S. Girėno g.
people
Skirtas: Visiems
Renginys nemokamas

Kovo 16 dieną pavasarį pasitiksime Kaziuko mugėje Alytuje! 

Rotušės aikštėje ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje įsikūrusioje mugėje Jūsų lauks Lietuvos kūrėjai, tautodailininkai, tautinio paveldo produktų gamintojai iš visos Lietuvos!
Neatsiejama Kaziuko mugės atributika – verbos mojuos iš toli ir kvies pasidžiaugti pavasarinėmis spalvomis. Aikštė pakvips gardžiausiais ir šviežiausiais kepiniais – riestainiais, namine duona, pyragais. Rimtesniam užkandžiui galėsite rinktis iš kaimiškų rūkytų mėsos gaminių, rūkytos žuvies, gurmaniškų sūrių. Savo aromatais užburs vaistažolių rinkiniai ir prieskonių mišiniai. Amatininkai į mugę atveš rankų darbo medžio ir keramikos dirbinių, pintinių. Pavasarį norisi atnaujinti garderobą, todėl mugėje tikrai rasite, kuo pasipuošti – rūbų kūrėjai, aksesuarų gamintojai pristatys pavasario mados naujienas.
Kaziuko mugės metu vyks nuotaikingi koncertai. Šalia scenos veiks lauko kavinė, kurioje galėsite pasistiprinti ir stebėti koncertus iš geriausių vietų!
Čiupkit draugą už parankės ir nepraleiskite progos apsilankyti, apsipirkti ir gerai praleisti laiko Alytaus Kaziuko mugėje!

RENGINIO PROGRAMA:
13:00 Anžela;
14:00 Husarai

Įėjimas į Kaziuko mugę nemokamas;
Mugės darbo laikas: 10:00-17:00;
Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginyje dalyvaujantis asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Renginio organizatorius UAB Mugių centras www.mugiucentras.lt