heart

Bajano virtuozo iš Ukrainos Yevgenii Musijets koncertas Alytuje | Shalom Culture

calendar
2024 birželio 11D.
clock
18:00
location
Kauno g. 9, Audiovizualiųjų menų centras
people
Skirtas: Visiems
Pirkti bilietus

Yevgenii Musijets (Ukraina) / Shalom Culture Alytus

Birželio 11 dieną, 18 val. Audiovizualiųjų menų centre (buvusioje Alytaus sinagogoje) įvyks „Shalom Culture & Music Festival” koncertas, kuriame išskirtinę programą atliks bajano virtuozas iš Ukrainos Yevgenii Musijets. Renginio metu skambės J. S. Bach, A. Vivaldi, J. Sibelius, R.Ruggieri, M. Legrand kūryba, ukrainiečių kompozitorių V. Vlasov, Y. Derbenko, V. Zubitsky, S. Voitenko, B.Mironchuk kūriniai bei žydiškų melodijų interpretacijos.

Yevgenii Musijets (Євгеній Мусієць) yra penktos kartos bajanistas. Dar būdamas 4 metų berniukas, jis pradėjo mokytis groti pas savo senelį, o 5 metų jau pasirodė scenoje. Pirmąjį solinį koncertą Jevgenijus grojo būdamas 7 metų. Baigė Užgorodo muzikos koledžą. Aukštąjį išsilavinimą (bakalauro ir magistro laipsnius) įgijo Mukačevo valstybiniame universitete. Daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų bei festivalių laureatas. Įrašė kompaktinę plokštelę „Revelation”. Nuo 2017 metų groja kolektyve „YeS Duet“ su kuriuo yra koncertavęs daugelyje Europos šalių bei Izraelyje. Jevgenijus yra vedęs, su žmona Alena augina dukrą.

„Shalom Culture & Music Festival“ vyks nuo gegužės iki spalio mėnesio ir aplankys net 11 Lietuvos miestų ir miestelių. Beveik pusę metų truksiančioje žydiškos muzikos ir kultūros festivalio programoje skambės klasikinė bei šiuolaikinių kompozitorių muzika, klezmerio melodijos, džiazo improvizacijos, vyks parodos bei meninės akcijos. Festivalyje dalyvaus muzikantai ir dainininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Vokietijos bei Izraelio. Šiais metais festivalio programoje planuojama surengti virš 20 koncertų, kurie vyks Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Palangos koncertų salėse, Senojoje Zapyškio bažnyčioje, Alytaus, Joniškio, Kėdainių, Pakruojo ir Žiežmarių sinagogose bei Telšių ješivoje.

Festivalį iš dalies finansuoja Vilniaus m. savivaldybė, Kauno m. savivaldybė, Tautinių mažumų departamentas prie LRV, Wix.com bei privatūs rėmėjai. Informacinis partneris LRT. Bilietus platina Bilietai.lt

Koncertą Alytuje remia: Radijo stotis „FM99“ – vienintelė regioninė Pietų Lietuvos radijo stotis. Internete www.fm99.lt

Bilietai: https://bit.ly/4bBkBCS
Bilietai į kitus festivalio renginius: https://bit.ly/3W2MgIl

Festivalio koncertų metu gali būti fotografuojama, filmuojama, dalyviai gali būti matomi nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti publikuojami viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medijos priemonėse.

https://youtu.be/A9XN61bfRfc
https://youtu.be/U07bro2v6YM?si=nELReTifTPeYg_El
https://youtu.be/pWBOuBZTK3Y?si=Tzz4dnOIpn0lANFC