heart

Penktadienis ant teatro stogo: susitinkam „Terasa teATRAS’ k“

calendar
2024 birželio 17D.

Kada paskutinį kartą vakarojai… ant stogo? Ar jau turi bilietą šio penktadienio (birželio 21 d.) vakarui? Jūsų laukia „Terasa teATRAS’ k“ ant Alytaus teatro stogo: muzika, poezija,  vynas ir užkandžiai. Susimatom nerealiausioje vasaros terasoje!

Antrasis stogą raunantis renginys ant Alytaus miesto TEATRO stogo pasiilgusiems jaukių vasaros vakarų. Terasa teATRAS’ k – svaigus muzikos, poezijos ir skonių vakaras.

Jūsų laukia susitikimas su charizmatiškąja atlikėja Julija Grigaliūte, kurios švelnus balsas ir išraiškingas atlikimas sužavės visus vakaro svečius. Julija atliks širdį glostančius kūrinius,  kurie padės pasinerti į muzikos magiją.

Eiles skaitys puikiai pažįstamas Alytaus miesto teatro aktorius, 2024 m. Alytaus miesto jaunasis menininkas Povilas Adomaitis (skaitymus finansuoja Alytaus miesto savivaldybė).

Taip pat degustuosime išskirtinio skonio Alytaus rajone gaminamus „Miella vyninė“ vynus bei šefų specialiai jam sukurtus užkandžius, proto jėgas išbandysite Kahoot žaidime.

Pasinerk į degustaciją ir ATRAS’ k: vakaro jausmus, skonius, garsus ir kvapus, kurie užgniauš kvapą nuo pat pirmos minutės ir nukels į naktinio gyvenimo šurmulį jaukioje ir stogą raunančioje terasoje. Susitinkame degustuoti gaivų vėjo dvelksmą vakarėjančio miesto fone.

Bilietus pirkite čia: https://kakava.lt/renginys/terasa-teatras-k/8204/15150

---

Durys atidaromos 19 val. Renginio pradžia 19.15 val. Renginio pabaiga 23 val.

Bilieto kaina 35 Eur (į kainą įskaičiuota programa ir vyno bei užkandžių degustacija). Vietų skaičius ribotas.