heart

Alytaus vandensvydininkai - tarp 4 pajėgiausių šalies komandų

calendar
2024 balandžio 30D.

2024-04-28 Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine baigėsi Lietuvos vyrų vandensvydžio čempionato antrojo turo kovos. Dėl patekimo į trečiąjį finalinį čempionato turą kovojo šešios komandos. Pagal čempionato nuostatus į finalinį etapą patenka trys, daugiausiai taškų per pirmąjį ir antrąjį čempionato turus surinkusios komandos.

Pagal dviejų turų rezultatus‚ kiekvienai komandai sužaidus po dešimt rungtynių, komandos išsirikiavo sekančiai:

 1. Kauno plaukimo mokykla;

 2. Vilniaus „Delfinas“;

 3 Alytaus „Dzūkijos vandenis“-ASRC;

 4. Klaipėdos „Baltija“; 5.

 “Vilnius II“ ;

 6. Rygos „Sharks“.

Per abu turus alytiškių tarpe pasižymėjo vartininkai Adas Dapkūnas ir Justas Cibulskas, žaidėjai: Justas Rimašauskas (14 įvarčių), Matas Platūkis (12), Lukas Baliulevičius (6), Matas Grinius (2) Laurynas Šickus, Darius Džiugas (3), Donatas Benoris (6) ir Kasparas Remeika (2).

Reikia pasidžiaugti, jog „Dzūkijos vandenis“-ASRC komandos pagrindą sudaro Alytaus mieste išugdyti sportininkai, šiuo metu studijuojantys ar dirbantys Alytuje, ar kituose šalies miestuose ir randantys galimybę skirti laiko pamėgtai sporto šakai, bei atstovauti savo gimtąjį miestą. Komandą treniruoja treneriai: Tomas Vainikonis ir Igoris Martinovičius

Gegužės mėnesio 24-26 dienomis Alytuje vyks finalinis turas, kuriame prie pirmųjų trijų aukščiau paminėtų komandų prisijungs ir Elektrėnų „Žaibo“ vandensvydininkai, kurie į finalinį ketvertą pateko be konkurencijos, kaip praėjusių metų Lietuvos vandensvydžio čempionato nugalėtojai. „Žaibas“ -  profesionali komanda sudaryta Lietuvos rinktinės pagrindu ir atstovaujanti šalį įvairaus rango tarptautiniuose turnyruose.

Nuotraukose Čempionato II turo akimirkos

https://www.facebook.com/photo/?fbid=895695942355740&set=pb.100057460269372.-2207520000&locale=lt_LT