heart

Alytaus teatras kviečia į... VIEŠBUTĮ!

calendar
2024 balandžio 23D.

Viešbučiai yra mažos tikrovės dalelės – tai miestai mieste. Mes dažnai galvojame apie viešbutį kaip vietą atsipalaiduoti ar laukti, tačiau retai susimąstome apie tai, kiek viešbučio kambarys gali būti svetimas kasdienybei, vieta anapus laiko, kur galime susitikti su savo praeities vaiduokliais.

Artėjant Motinos dienai, Alytaus teatras ir akcijos partneris „Harmony park“ turi puikų pasiūlymą Tau ir Tavo mylimai mamai.

Dovanok mamai bilietą - 2 bilietai už 1 kainą - atsiveski į spektaklį „VIEŠBUTIS„RENESANSAS“ (rež. Matteo Spiazzi) gegužės 8 d. 18 val. ir laimėkite NAKVYNĘ poilsio ir pramogų komplekse Harmony Park, esantį gamtos apsuptyje, žavintį savo kerinčiu komfortu. Laimingasis paaiškės spektaklio metu, gal tai būsi TU

Bilietą į spektaklį pirkite čia: https://kakava.lt/pirkti-bilietus/3859/13949

„Viešbučiuose galima atrasti tai, kas nenutinka realiame gyvenime. Tai vieta, kur gali nutikti kažkas nekasdieniško. Mes sukūrėm šitą viešbutį ne pagal mūsų dienų, o sovietinių laikų stilių. Apie tų laikų gyvenimą, žmonių laisvę“, – sako spektaklio režisierius M. Spiazzi.

***

<<<...Vieta, kur kartą patirtos ryškiausios emocijos gali pasikartoti dar kartą. O gal būtent ten, viešbutyje, galime būti tokie, kokie esame iš tikrųjų? Ir daryti tai, ko niekada sau neleisime kasdieniniame gyvenime. Viešbučio kambarys, kuriame daug istorijų, susipina į fragmentišką pasakojimą. Kaip dėlionė, sukomponuota istorijoje skirtingų žmonių, kuriuos vienija vienas tikslas – asmeninės laisvės paieškos. Istorinis laikotarpis, kuriame vyksta spektaklis, apima paskutinį sovietinio režimo laikotarpį, visiškai kitaip suvokiant laisvę nei šiandien. Kiekvienas iš mūsų turi savo viešbutį, vieta, kurioje esame, esame mes ir niekas kitas....>>>