heart

„Skaitykla tavo kieme“  – neišdildomų įspūdžių žadantis vasaros nuotykis

calendar
2024 birželio 17D.

Puiki naujiena atostogaujantiems ir naujų patyrimų ieškantiems vaikams – „Skaitykla tavo kieme“ grįžta! Jau ne vienerius metus Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos organizuojama mobili vasaros skaitykla ir vėl kvies jaunuosius alytiškius įsitraukti į nemokamas veiklas, susipažinti su skirtingomis meno rūšimis, kartu su savo sričių profesionalais dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.

Bibliotekoje po atviru dangumi rasite knygas, virtualios realybės akinius, galėsite piešti, spalvinti, žaisti stalo žaidimus ar tiesiog leisti laiką su draugais. Laukiami ir jūsų keturkojai augintiniai! Džiaugiamės, kad ir šią vasarą mažuosius smalsuolius įtrauksime į įvairias edukacijas, o bus ir tokių pasibuvimų, kurių metu lauks net keli užsiėmimai vienas po kito.

Ar tu jau pasiruošęs nepamirštamoms akimirkoms lauko skaitykloje?

O kad nepraleistumėte šių įdomių ir nuotaikingų susitikimų, sekite naujienas mūsų interneto svetainėje bei socialiniuose tinkluose Facebook bei Instagram!

„Skaitykla tavo kieme“ susitikimų grafikas:

  • Birželio 27 d. šalia Vidzgirio bibliotekos (nuo 12 val. vyks tekstilės dekoravimo dirbtuvės (reikia turėti savo marškinėlius, medžiaginius maišelius ir pan.), o nuo 13 val. tapybos edukacija su menininke, edukatore Sandra Kazlauskaite).
  • Liepos 4 d. Jaunimo parke (nuo 12.30 val. edukacija „Ponas magnetas“, nuo 14 val. „Eko dirbtuvės“. Edukatorė Sigita Galdikienė iš „100 zuikių“).
  • Liepos 11 d. Pirmojo Alytaus skveras (nuo 12.30 val. edukacija „Kuprinės dizaineris“, nuo 14 val. „Kuriame kaleidoskopą“. Edukatorė Sigita Galdikienė iš „100 zuikių“).
  • Liepos 18 d. šalia Vidzgirio bibliotekos (nuo 13 val. piešimo edukacija su menininke, edukatore Sandra Kazlauskaite).
  • Liepos 25 d. prie žaidimų aikštelės šalia PC „Jotvingis“ (nuo 13 val. vyks piešimas ant puodelių, nuo 14 val. edukacija „Pasigamink atšvaitą“. Edukatorės: Dovilė Klimavičienė ir Daiva Lileikienė iš „Veiklios mamos“).
  • Rugpjūčio 1 d. Jaunimo parke (nuo 13 val. edukacija „Pasigamink draugą, kurio vardas „Oliziukas“, nuo 14 val. edukacija „Draugystė“ (apyrankių gamyba). Edukatorės: Dovilė Klimavičienė ir Daiva Lileikienė iš „Veiklios mamos“).

Skaitykla veiks nuo 12 iki 16 valandos.

Dėmesio! Jei norite atvykti su didesne grupe, prašome rezervuoti norimos edukacijos laiką el. p. viktorija.juskiene@alytus.mvb.lt arba tel. +370 656 98 503.

„Skaitykla tavo kieme“ kelionę finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Alytaus miesto savivaldybė.