heart

Šaudymo sporto, Europos jaunių čempionato, šiaurės regiono atrankinės varžybos

calendar
2024 balandžio 19D.
-
2024 balandžio 20D.
location
Naujoji g. 52, Alytaus sporto ir rekreacijos centras
people
Skirtas: Visiems

Šių metų balandžio 18-21d. Alytaus SRC (Naujoji g. 52) įvyks šaudymo sporto, Europos  jaunių čempionato, šiaurės regiono atrankinės varžybos.

APIE VARŽYBAS

Visos šaudymo sporto federacijos narės yra suskirstytos į tris regionus, priklausomai nuo jų geografinės padėties: vakarų, šiaurės, rytų. Mūsų –Šiaurės. Šiose varžybose kiekviena federacijos narė gali dalyvauti su viena komanda, šautuvo ir pistoleto rungtyse. Kiekvienos komandos sudėtį sudaro 4sporininkai. Iš jų du vaikinai ir dvi merginos. Sportininkai yra 14-18m amžiaus. Šios varžybos susideda iš trijų etapų: Kvalifikacinis; Regiono atrankinės; Finalinės.

Šių metų balandžio 18-21d. Alytuje įvyks šaudymo sporto, Europos  jaunių čempionato, šiaurės regiono, atrankinės varžybos.

Mūsų Lietuvių šautuvo ir pistoleto komandos, jau sėkmingai įveikė pirmąjį kvalifikacinį etapą ir papuolė tarp penkių stipriausių  šiaurės regiono komandų. Ir jau po kelių dienų Alytaus sporto ir rekreacijos centre susitiks su savo varžovų komandomis iš: Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Estijos, Latvijos.

Po šių startų paaiškės ar Lietuvių komandos pateks tarp dviejų stipriausių šiaurės regionų komandų ir sužinosime ar dalyvausime trečiajame, finaliniame etape, kuris vyks Serbijoje.