heart

Renginys „Terasa teATRAS’ k“

calendar
2024 birželio 7D.
clock
19:15
location
Rotušės a. 4, Alytaus miesto teatro stogo terasa
people
Skirtas: Visiems

Pirmasis stogą raunantis renginys ant TEATRO stogo!

Trukmė: 19:00 - 24:00 val.
Bilietai: Bilieto kaina žmogui iki birželio 1 d. 25 Eur, vėliau – 35 Eur (į kainą įskaičiuota programa ir vyno bei užkandžių degustacija). Vietų skaičius ribotas.

Durys atidaromos 19 val. Renginio pradžia 19.15 val. Renginio trukmė (iki 24 val.)

Bilietus platina Kakava.lt.

Vietų skaičius ribotas.

Antrasis stogą raunantis renginys ant Alytaus miesto TEATRO stogo pasiilgusiems jaukių vasaros vakarų. Terasa teATRAS’ k – svaigus muzikos, poezijos, kino ir skonių vakaras.

Jūsų laukia susitikimas su žavingu fleitininkės Monikos Ryškutės-Žimailės ir pianistės Godos Palskytės-Mineikienės duetu. Atlikėjos kvies mėgautis širdį glostančiais, vienas už kitą gražesniais, iš pirmo garso atpažįstamais kūriniais. Koncertas rengiamas drauge su Kristupo festivaliu.

Eiles skaitys puikiai pažįstamas Alytaus miesto teatro aktorius, 2024 m. Alytaus miesto jaunasis menininkas Povilas Adomaitis. (skaitymus finansuoja Alytaus miesto savivaldybė)

Taip pat degustuosime išskirtinio skonio Alytaus rajone gaminamus „Miella vyninė“ vynus bei šefų specialiai jam sukurtus užkandžius, proto jėgas išbandysite Kahoot žaidime, o mėgstančių ilgiau naktinėti, lauks ir naktinis kino seansas.

Pasinerk į degustaciją ir ATRAS’ k: vakaro jausmus, skonius, garsus ir kvapus, kurie užgniauš kvapą nuo pat pirmos minutės ir nukels į naktinio gyvenimo šurmulį jaukioje ir stogą raunančioje terasoje. Susitinkame degustuoti gaivų vėjo dvelksmą vakarėjančio miesto fone.