heart

Poezijos vakaras „Bukowskis ir kitos beprotybės“

calendar
2024 gegužės 10D.
clock
18:00
location
Pramonės g. 1B, Alytaus kultūros centras
people
Skirtas: Suaugusiems | Jaunimui
Renginys nemokamas

Jaunimui nuo 16 metų. Skirta atkreipti dėmesį į smurtą prieš vaikus, šeimos įtaką žmogaus augimui, savivertę, meilę sau ir mokėjimą prašyti, ieškoti pagalbos.

(Ne)tobulo žmogaus istoriją apie meilę neapykantą, smurtą, skausmą su juodo humoro prieskoniu. Amžina kova su savimi, ieškojimas atsakymo į klausimus atrandant vis daugiau klausimų ir mažai atsakymų. Ar juokinga kai mažas žmogus verkia? Kas yra meilė? Kas esu aš? Būti vienam ar su visais? Kas buvai iki tol kai tau pasakė kas turi būti? Ar gyvenimas yra skausmas? Čarlzas Bukovskis (angl. Henry Charles Bukowskis 1920 m. rugpjūčio 16 d. Andernache, Vokietijoje - 1994 m. kovo 9 d. San Pedre, Kalifornijoje)

Vokiečių kilmės JAV poetas, romanų ir trumpų istorijų rašytojas. Charles Bukowski rašymui didelę įtaką darė Los Andželo, kuriame jis gyveno, geografinė padėtis ir atmosfera. Dažniausiai jo kūriniuose pasakojama apie paprastus skurdžių amerikiečių gyvenimus, apie patį rašymą, alkoholį, santykius su moterimis, darbo sunkumą ir nuobodumą, arklių lenktynes. Č. Bukovskis parašė tūkstančius poemų, šimtus trumpų istorijų, šešis romanus. Iš viso išleista per 60 jo knygų.