heart

Filmas „EGZORCIZMAS“

calendar
2024 liepos 10D.
-
2024 liepos 11D.
clock
20:30
location
Sporto g. 2, Kino teatras „DAINAVA“
people
Skirtas: Visiems
Pirkti bilietus

The Exorcism

Šalis: JAV

N-16  Siaubo  Trileris  95 min

Nuo liepos 5 dienos kino teatruose Holivudo mega žvaigždė, „Oskaro“ laureatas Russellas Crowe grįžta į didįjį kiną apsėstas dar tamsesnių demonų, kurie kankina jo sielą, o kūną priverčia grimzti į nesibaigiantį pragarą. Siaubo filmų „Helovinas“ ir „Klyksmas“ kūrėjai naujausioje kino juostoje „Egzorcizmas“ pravers tamsiausius žmogus proto užkaborius, atskleis vidinę tamsą, kuri glūdi kiekviename iš mūsų ...

Talentingasis aktorius Antony Mileris (akt. Russellas Crowe) nuolat priverstas kovoti su savo asmeninėmis problemomis ir priklausomybėmis, tačiau filmavimo aikštelėje niekas neabejoja jo talentu. Darbas praskaidrina niūrią Antony kasdienybę, bet neilgam.... Ilgos valandos filmavimo aikštelėje, filmuojant siaubo filmą, neatpažįstamai ima keisti Antony asmenybę. Jo elgesys pakinta, jis dažnai praranda sąmonę, mintys tampa nerišlios, o kūnas išsekęs. Tai, kas pradžioje atrodė, kaip geniali aktoriaus vaidyba, greitai virsta nepaaiškinamu siaubu, kuris stumia vyrą į dar gilesnę tamsą. Nebegalėdamas atskirti realybės nuo vaidmens, Antony praranda kontrolę, o jo dukra Lee (akt. Ryan Simpkins) susiduria su šiurpiu uždaviniu – surasti būdą, kaip išlaisvinti tėvą nuo jo kūną užvaldžiusios agonijos. Gal tik egzorcizmo apeigos išgelbės tėvo sielą, o gal atskleis tiesą, kuri gali būti baisesnė net už demonišką prakeiksmą.

„Egzorcizmas“ išbandys tavo baimės ribas kino teatruose nuo liepos 5 dienos.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

REŽISIERIUS: Joshua John Miller

VAIDINA: Russell Crowe ( „Popiežiaus egzorcistas“, „Gladiatorius“, „Nuostabus protas“), Ryan Simpkins („Vienišas vyras“), Sam Worthington („Įsikūnijimas“, „Įsikūnijimas 2“), Adam Goldberg („Gelbstit eilinį Rajaną“) ir kt.