heart

EGOMAŠINA albumo „Nejuokinga“ pristatymas

calendar
2024 gegužės 31D.
clock
21:30
location
Vilniaus g. 20, baras „Fenix“
people
Skirtas: Visiems

„EGOMAŠINA” gegužės 24 dieną savo naujausią albumą „Nejuokinga” pristato bare „Fenix”, Alytuje.

„Leidžiam savo ketvirtą albumą. Kviečiam klausytojus, vieną dainą girdėjusius, niekad neklausiusius, grupės narių tėvus ir pusbrolius, švogerius”, - grupė.

Ko tikėtis?
Išleidę albumą, „EGOMAŠINA” groja dainas Alytaus publikai, kuri visad priima ypatingai. Prasidėjus koncertui kažkas „Fenix” bare perka alų ir palieka arbatos. Karolis jau pataiko soliaką, nes vis tik trečias turo koncas. Po trečios dainos - eilė tūlike. Greita daina. Moshas. Panelė susidurdė pirštą. Bičas pasisuko kelį, meniskas sugis po 6 mėn. Viskas kaip sulėtintam filme. Lauke tuoj vasara. Tarp dainų - nesurepetuoti lievi bairiai. Tomas sako nerišlią mintį, Antanas ant viršaus ketvirtą kartą sako ‘ačiū’. ‘Rieda’. Moshas per ‘Rieda’?? Ok. Styga nenutrūko. Liko dvi dainos. ‘Ačiū’ pasakė jau 33 kartus. Jei įsigilintum, kažkodėl visad ‘ačiū’ pasako būtent 33 kartus. Hmmm. Paskutinė daina. 5 žmonės atėjo jau prasidėjus koncui. Paskutinė daina dar kartą. Koncertas baigiasi. Nuperkamos 3 maikės ir, galbūt, vinilas.

„Ketvirtasis albumas toliau pasakoja, ką mąstom ir jaučiam. Bus piktų ir ramių dainų. Bus ir senų. Laukiam”, - EGOMAŠINA.

Albumo leidybą dalinai finansuoja asociacija LATGA.

20:00 durys
21:30 koncerto pradžia

Bilietai parduodami tik prie įėjimo.
Bilieto kaina:
15,00 Eur - įprastas
12,00 Eur - studentams ir moksleiviams

EGOMAŠINA
Adrenalino, serotonino, dopamino ir kitų substancijų varomoje EGOMAŠINOJE gaudžia sintezatoriaus vėsinamos garažinio (kraut/surf) roko turbinos, užtikrinančios sklandų riedėjimą ir ironiškus triukus ant alternatyvinės muzikos rampų.

Dar besivažinėdami BMX dviračiais gimtojoje Klaipėdoje, vaikinai susidomėjo ekstremalaus sporto filmuose skambančia muzika, o 2018-aisiais nusprendė ir patys pradėti groti. Netikėtai atsidūrę didžiausio šalies gitarinio festivalio scenoje, vaikinai nebesižvalgė atgal. Kaip jie patys dainuoja viename pirmųjų savo singlų: „Rieda, rieda, rieda, rieda, rieda, rieda, rieda, rieda, rieda, nesustoja!“

Susitelkusi į emocijas ir pankišką energiją, nevengdama rupaus skambesio, pašalinių garsų ar net klaidų, grupė įrašė ir pati išleido tris albumus: „id“, „Spąstai“ ir „ATAKA“, išbandė įvairaus kalibro scenas ir net keletą kartų buvo nominuoti nacionaliniuose muzikos apdovanojimuose.

Ar važiuoti, ar groti, vaikinai sako, kad jausmas panašus: parodai, ką išmokai, visiems smagu, visi šoka, tusina, šaukia.

https://egomasina.com