heart

Cirko studijos „Dzūkija“ koncertas

calendar
2024 balandžio 16D.
clock
18:00
location
Pramonės g. 1B, Alytaus kultūros centras
people
Skirtas: Visiems
Renginys nemokamas

 CIRKAS ! CIRKAS ! CIRKAS !
Mažus ir didelius kviečiame pasinerti į paslapčių kupiną, nuotaikingą ir kerintį cirko pasaulį. Įdomiai praleiskite laiką kartu su šeima, besimėgaujant akrobatų, žonglierių ir kitų cirko artistų pasirodymais.

Įspūdingi ir žiūrovams kvapą gniaužiantys pasirodymai gimsta tik atkaklaus ir nuolatinio cirko artisto darbo dėka. Tad Alytaus kultūros centre tikrai netrūksta pasiruošimo būsimam koncertui šurmulio. Su dideliu nekantrumu ir jauduliu cirko studijos „Dzūkija“ auklėtiniai atkakliai repetuoja pasirodymų numerius, kuriuos išvysite jau balandžio 16 d. 18 val. Jūsų dėmesį kaustys ne tik visiems puikiai   pažįstamos Kristinos Bujanauskaitės pasirodymai, bet ir kitų jaunųjų cirko artistų paruošti numeriai. Kai kurie nekantriai laukia savo debiutinio pasirodymai scenoje.

Alytaus kultūros centro didžiojoje salėje vyksiančio koncerto programoje taip pat pamatysime ir svečių pasirodymus. Po pertraukos Alytuje vėl išvysime žonglieriaus Kasparo Bujanausko numerius, savo cirko artisto kelią pradėjusio cirko studijoje „Dzūkija“. Neįsivaizduojamas šis vakaras ir be klouno Albertuko, kurio komiški pasirodymai tikrai privers nusišypsoti kiekvieną. Žadą atims „Amber cirko“ artisto, ekvilibristo, akrobato Gedimino Maldanio numeriai. Jūsų žvilgsnius taip pat prikaustys ir šiuolaikinių šokių studijos „Aušrinė“ pasirodymas.

Kupinas juoko, gerų emocijų  ir cirko magijos pripildytas vakaras Jūsų laukia jau balandžio 16 d. 18 val.  Alytaus kultūros centre. Renginys nemokamas, tad nepraleiskite progos su šeima įdomiai praleisti laiką.

* Renginyje bus fotografuojama ir (ar) filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir (ar) vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse.