heart

„Namai suARTina“ vernisažas: kviečiame registruotis

calendar
2024 gegužės 17D.

Pasikeitusios net penkių Alytaus pastatų sienos jau netrukus lauks Jūsų dėmesio, o svarbiausia – įprasmins pastatų ir miesto gyvenimo istoriją. Akylesni gyventojai jau gali pamatyti Zenono Bulgakovo portretą Vilties gatvėje, kitur vyksta pasiruošimas.

Jau gegužės 25 d. 18 val. Jūsų laukia išskirtinis sienų tapybos darbų vernisažas – teatralizuota ekskursija, skirta Z. Bulgakovo jubiliejui.

Keliausime maršrutu:  Vilniaus g. 5 – Vilties g. 4 – Šaltinių g. 2. Kviečiame registruotis el. p. komunikacija@alytausteatras.lt (nurodant vardą ir pavardę), kadangi žiūrovų skaičius RIBOTAS.

Jūsų lauks Alytaus miesto teatro aktorių improvizacijos, miesto praeitį liudijanti istorija ir įdomūs pasakojimai.

Kiekvienam sieninės tapybos objektui pristatyti bus sukurtas audiogidas – patrauklūs aktorių įgarsinti tekstai, pristatantys jų istoriją ne matematinės informacijos gausa, o miesto praeitį perteikiant gyvai ir įdomiai, todėl kviečiame paskubėti registruotis.

Projektą organizuoja Alytaus miesto teatras ir Alytaus miesto savivaldybė, iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, rėmėjai UAB „Ramirent“ ir UAB „Daugesta“.

Alytaus miesto teatro informacija