heart

Lauko kino sezonas – atidarytas!

calendar
2024 birželio 17D.

Alytuje jau tradicija tapęs lauko kinas sugrįžta! Šiemet projektas KINAS VEŽA susitikti kviečia vėl Dainų slėnyje po atviru dangumi. Šiais metais filmai bus demonstruojami LED ekrane, todėl nereikės laukti tamsos, o per vieną vakarą bus galima pamatyti net kelis filmus mažiems ir dideliems. Renginio zonoje veiks ir maisto furgonai.

Renginio vedėjas - Vaidas Praspaliauskas.

Renginys nemokamas. Nepamirškite su savimi į filmų peržiūras atsinešti pledą bei gerą nuotaiką!

Esant blogoms oro sąlygoms, kino peržiūra bus nukeliami į kitą dieną, tad sekite informaciją feisbuko paskyrose Dainavos kino teatras ir Myliu kultūrą.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.
Renginio rėmėjas – AB „Kauno grūdai“

Projektą „Kinas veža“ iš dalies finansuoja Alytaus miesto savivaldybė ir Lietuvos kino centras. Prie jo organizavimo prisideda ir „Dainavos“ kino teatras, Alytaus kultūros centras ir Alytaus miesto savivaldybė.

Birželio 20 d.

18:00 val. MAVKA: MIŠKO SIELA – lietuviškai dubiuotas animacinis filmas visai šeimai

20:00 val.  AŠ GYVAS – lietuviška komedija

Liepos 11 d.

18:00 val. GREITI IR PŪKUOTI – lietuviškai dubliuotas animacinis filmas visai šeimai

20:00 val. IRKLAIS PER ATLANTĄ – dokumentinis

22:00 val. LAIKINAI JŪSŲ – lietuviška drama

Rugpjūčio 14 d.

18:00 val. DRAKONŲ SERGĖTOJA – lietuviškas filmas visai šeimai

Aukštakulnių lenktynės

20:15 val. DRAUGŲ LAŽYBOS – lietuviška komedija

Pirmasis susitikimas - BIRŽELIO 20 d.

18:00 val. lietuviškai dubliuotas filmas MAVKA: MIŠKO SIELA (N-7)
Neaprėpiamuose miškuose nuo neatmenamų laikų gyvena daugybė pasakiškų būtybių, kruopščiai saugančių savo paslaptis. Viena jų – geraširdė ir gražuolė pavasario šauklė Mavka, kurią miško gyventojai išrenka naująja miško Sergėtoja. Dabar Mavkos darbas ir pareiga – saugoti miško gyventojus ir bet kokia kaina ginti visos gyvybės šaltinį, stebuklingąjį Gyvybės Medį.
Vieną dieną Mavka išgirsta nuostabią melodiją, kurią savo medine fleita groja žmonių padermės atstovas – vaikinas Lukas. Nors miško būtybės žmonių privengia, Mavka iš karto pajunta, kad Luko širdyje nėra vietos pykčiui ir niekšybėms, nes ten jau gyvena muzika. Žmogus ir fėja pamažu susidraugauja, o netrukus vienas kitam pajaučia ir dar šiltesnius jausmus.
Vis tik naivaus Luko laukia sunkiausias jo gyvenimo išbandymas: jis patenka į klastingos turtuolės Kylinos pinkles. Ji tikisi, kad Lukas, pats to nežinodamas, atves ją prie Gyvybės Medžio, suteikiančio amžiną jaunystę ir grožį. Kylina taip pat apsuka galvas ir prie miško esantiems kaimo gyventojams bei sukursto juos prieš miško būtybes. Mavkai teks pasirinkti – ar atlikti pareigą ir visomis išgalėmis ginti savo namus, ar pasitikėti savo jausmais ir žmonių gerumu.

20:00 val. lietuviška komedija AŠ GYVAS (N-13)
Keturiasdešimties metų Tomas Papartis (aktorius Leonardas Pobedonoscevas) yra paprastas žmogus, gyvenantis paprastą gyvenimą. Vieną dieną sistemos klaida jį oficialiai paskelbia mirusiu. Tai reiškia, kad banko kortelės nebeveikia, butas perduotas valstybei, o žmogaus – lyg nebuvę. Čia ir prasideda Tomo kova už įrodymą kad jis – gyvas! Į pagalbą jam atskuba du draugai – Artūras (aktorius Andrius Žiurauskas) ir Justina (aktorė Milda Noreikaitė), kurie pataria, kad vienintelis ginklas kovoje prieš biurokratiją yra viešumas. O geriausia jo apraiška – rinkimai į miesto merus. Tomas su draugais įsivelia į reklaminę mero rinkimų kampaniją. Ar Tomui pavyks laimėti mero postą? Ar pavyks išsiaiškinti, kas jį paskelbė mirusiu? Ar jis įrodys, kad yra gyvas? O gal pergalę švęs tarp Tomo ir Justinos netikėtai užsimezgusi meilė..?
Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.